Uçan Adam Drone Hizmetleri markası Portakal Şirketler Grubu altında faaliyet gösteren Portakal Medya A.Ş nin profesyonel olarak faaliyete sokmuş olduğu bir girişimidir.

Dijital Dünyanın baş döndürücü bir şekilde gelişme kaydettiği günümüz Dünyasında firmalar olağan pazarlama ve satış stratejilerinin daha da ötesine giderek farklı argümanlarla satış kitlelerini müşteri portföylerini etkilemek ve bu etkileşimleri de hızlı bir şekilde satışa çevirmek istemektedirler.

Drone fotoğrafçılığı, drone video/film çekimleri, drone ile zirai ilaçlamaların yapılması, drone kargoculuğu, drone ile haritalama yapma, drone ile acil müdahaleler, yangın söndürme ve insan kurtarma, drone ile firma tanıtım filmlerinin çekilmesi gibi hizmet kalemlerini, aktiviteleri her gün fazlasıyla duymaktayız.

Telefon:0533 656 11 91

E-mail : [email protected]

Uçan Adam Drone Hizmetleri olarak bünyemizde bulunan iç mekan ve dış mekan çekimlerine uygun DJİ ve AUTEL EVO II 8K marka Drone Filomuz ve yine İHA 0 – İHA 1 ticari pilot lisansına / ehliyetine sahip drone pilotlarımızla hizmet vermekteyiz.

Sizlerde firmanızın faaliyet alanları, hizmetleri ile alakalı tanıtım resimlerini ya da tanıtım videosunu firmamıza yaptırıp internet sitenize koyarak rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

Uçan Adam Drone Hizmetleri olarak

“hayallerinize uçmaya hazır olun” diyoruz

Saygılarımla

Gürkan Gülpınar / Genel Koordinatör

Değişikliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olunuz